Komunikační jednotky

Přehled základních nabízených komunikačních jednotek

CM5 242 F

Je základní jednotka umožňující zejména sledování aut, elektronickou knihu jízd a zabezpečení vozidel. Jednotka má interní GPS i GSM anténu. Volitelně lze k jednotce připojit další zařízení a čidla dle požadavků zákazníka viz přehled základních funkcí komunikačních jednotek. Dle požadavku zákazníka lze doplnit externím záložním zdrojem. Softwarovým nastavením může jednotka získat nové funkce, které jsou využitelné především pro autopůjčovny a společnosti poskytující operativní leasing.

CM5 832 F

Vychází ze základní jednotky CM5 242 F, rozšířením HW o čtečku Can FMS a Dallas sběrnici je jednotka schopna vyčítat data z palubního počítače )pokud jsou ve vozidle k dispozici v kompatibilním formátu) a rozlišovat řidiče dle čipu. Tyto funkce, jsou využitelné především pro správu větších vozových parků, kamionovou dopravu a stavební stroje. Pro více informací nás kontaktujte.

CM5 332 I

Má základní funkce jako CM5 242 F, jednotka je doplněna o DALLAS sběrnici s čtečkou a čipy pro možnost identifikace řidičů. Je vhodná především pro služební automobily, na kterých se střídají řidiči. Lze ji využít k střežení a zabezpečení vozidel. Přihlašování řidičů se zaznamená v knize jízd a vždy víte, kdo s vozidlem jede. Další možnosti rozšíření funkcí viz přehled základních funkcí komunikačních jednotek.

CM6 232 C

Je prioritně určena pro zabezpečení vozidel. Jednotka je doplněna o čtečku bezkontaktních karet a dvě RFID karty. V závislosti na přítomnosti karty RFID dochází k zastřežení, případně odstřežení vozidla. Alarmy z jednotky lze směřovat na PCO (Pult centrální ochrany), nebo zvolené telefonní číslo.

CM5 242 F CM5 332 I CM5 832 F CM6 232 C
Lokalizace vozidla ANO ANO ANO ANO
Elektronická kniha jízd ANO ANO ANO ANO
Přenos z instalovaných alarmů ANO ANO ANO ANO
Přístupová bezpečnostní karta x x x ANO
Externí záloha napájení MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ
Rozlišení jízdy služební/soukromá MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ
Identifikace řidiče ID klíčem x ANO MOŽNÉ x
Přenos dat z Can FMS x x ANO x
Měření spotřeby paliva MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ
Náklonové čidlo MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ
Kapotové a dveřní spínače MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ MOŽNÉ

V případě potřeby dalších možností řešení nás neváhejte kontaktovat.