Pozor, nižší ceny služeb

Vážení obchodní partneři,

         dovolte nám, abychom vám oznámili změny v cenách za on-line sledování vozidel a používání mapových podkladů. V současné době vám můžeme nabídnout, tak jako doposud, možnost on-line sledování vašich vozidel v rámci ČR nebo SR za cenu 200,- Kč/měsíc. K tomuto základnímu tarifu zavádíme od 1.9.2018 další tarif, on-line monitorování Evropa s mapovými podklady OSM Svět za bezkonkurenční cenu 230,- Kč/měsíc. Potěšíme i všechny zákazníky, kteří používají on-line mapy Google. Zde jsme cenu od 1.9.2018 snížili na pouhých 290,- Kč/měsíc. 

            Pro vaši informaci uvádíme, že mapy OSM Svět nejsou až tak podrobné jako mapy Google (mají stejnou rozlišovací schopnost jako mapy ČR + SR) a oproti mapám Google u nich nelze zobrazit satelitní pohled (fotomapy). 

            Přenastavení plateb za používání Google map vám provedeme my. Jen vás prosíme, pokud by někde nedošlo k chybnému přenastavení fakturace, abyste nás o tom informovali. Určitě to nebude úmysl, ale může dojít k chybě. V takovémto případě zjednáme okamžitou nápravu. 

            Pokud používáte pouze mapy ČR + SR a měli byste zájem o sledování on-line monitorování Evropa s mapami svět (mapy OSM Svět, nebo Google), prosím zašlete na náš mail žádost o změnu, ve které prosím uveďte název auta a SPZ tak, jak máte uvedeno v systému, popřípadě výrobní číslo jednotky a kterou službu konkrétně požadujete. Změnu vám provedeme k prvnímu dni následujícího měsíce po obdržení požadavku. 

            Veškeré uvedené ceny jsou bez DPH 21%.          

            S pozdravem                                                                Váš Car-Monitor

T-mobile